אודותנו

בעולם בו האינטרנט משמש ככלי מרכזי ביותר בתהליך הצריכה של רוב הצרכנים בישראל ובעולם, כבעלי עסק אנו חייבים להיות שם. האינטרנט הוא המקום בו מתחילים רוב העסקאות להירקם, זה למעשה ספר הטלפונים החדש. כחברת בנייה וקידום אתרים, אנו מספקים שירותי אינטרנט לעסקים, הן בבניית האתר והן בפרסום האתר לאחר שהאתר עלה לאוויר.
תחומי הפעילות שלנו הם:
בניית אתרי תדמית
אתר תדמית הינו אתר שהייעוד שלו הוא ייצוג של העסק באינטרנט, יצירת שטח ווירטואלי המזמין גם לקוחות קיימים וגם לקוחות חדשים להיכנס ולהתרשם מהתחומי הפעילות, סוגי מוצרים, לקרוא חדשות מעניינות על העסק, להוריד קופונים ולקרוא על מבצעים שונים.

בניית חנויות ווירטואליות
עסקים רבים בישראל הבינו שהלקוחות של היום אוהבים לצרוך בזול ומהר. להקליד באינטרנט את המוצר בו הם רוצים ולהזמין אותו עד הבית, מבלי להתאמץ ולטרוח כלל. אם יש לכם עסק המוכר מוצרים, אנו ממליצים לכם לעבור לשלב המכירות הווירטואליות ולנצל את הרווחיות הגדולה שיש בפעילות באינטרנט לעומת אחזקת חנות, עם צוות עובדים גדול, וכל הצרכים השונים הכלולים בחנות פיזית. החניות  אותם אנו בונים הינן ממוקדות מכירה, נוחות לגולשים ולמנהלי האתר- בעלי העסק.

קידום אתרים בגוגל

אחרי שכבר בניתם את האתר, עכשיו אתם צריכים להתחיל להפיץ אותו, אנו מספקים שירותי קידום אתרים בגוגל,הן בצורה אורגנית והן בצורה מומנת על ידי העלאת קמפיין ממומן בגוגל למילות המפתח הרלוונטיות אליכם. לרשותנו גלריית תוצאות מרשימה ביותר, תוכלו להיכנס ולראות את כל ההישגים שלנו.

שיווק בפייסבוק

הרשת החברתית הגדולה בעולם לא פוסחת על אף אחד, ניהול שיווק יעיל ומקצועי בפייסבוק הוא אחד מהשירותים המאתגרים ביותר, יצירת מועדון לקוחות עם פוטנציאל למאות אלפי גולשים ממוקדי מטרה.

אם אתם מחפשים שירות מקצועי בתחום בניית וקידום אתרים, חברתנו תשמח לספק לכם שירות מקצועי מתוך ידע וניסיון רב תחום. ביחד נבנה לכם תוכנית המותאמת לתקציב שלכם, נכיר לכם את עולם האינטרנט מההיבט העסקי שלב אחרי שלב, ובתוך זמן קצר תתחילו ליהנות מהפירות המתוקים שנזרע עבורכם.


| בניית אתר אינטרנט || קידום ובניית אתרים || עיצוב לוגו |
בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בניית אתרים